SDS Satış Destek Sistemleri
 

 

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS, üretim hatlarından çıkan ürünlerin iç piyasa organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla İstanbul Bostancı'da kurulmuştur.Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS,sektördeki firmaların tüm ihtiyaçlarını anında karşılamayı hedeflemiştir.Bu hedef doğrultusunda Ağustos 2006'da Tuzla'daki tesisine taşınmış ve daha iyi hizmet verebilmek için gerekli alt yapıyı tamamlamıştır. 

Şu an ürün gamında 6000'in üzerinde kalem olan firma,bu malzemelerin büyük bir kısmını stoğunda sürekli bulundurmaktadır.Yalnızca kendi ürettiği ürünlerin değil müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ithal ürünlerin de satışını yapmaktadır.Hedef sektörlerse reklamcılık,inşaat,ambalaj ve otomotivdir.Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, 3 adet plastik levha ekstruderinin,rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin,profesyonel pazarlama kadrolarının ve Türkiye'deki 9 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir. 

Üretim mantığının ve ticaret kültürünün bir mozaiği olan SDS, 1993 yılından bu yana elde edilen tecrübe ve bilgi birikimini uzman beşeri sermayesiyle harmanlayarak,hizmet verdiği şirketlerin gereksinimlerini anlamakla kalmayıp bir adım ötesini müşterilerine fikir olarak önermekte ve çözüm ortağı değil çözüm önderi olmaktadır. 

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan firmamız aynı zamanda kalite,dürüstlük ve zaman tedarikçisidir.Gözü sürekli ufukta olan SDS,yeni gelişmeleri size getirmek için durmaksızın çalışmaya devam edecektir. 

Kalite Ticari işletmelerin birincil amacı olan kar etme güdüsünün yanına SDS,kaliteyi sunmayı da eklemiştir.Çalıştığımız firmalara kaliteyi sunma gayreti her aşamada kendini hissettirmektedir. 

• Temel uğraşı alanı olan Snapper ürünlerinin sadece Türkiye’de değil yoğun ihracatla birlikte dünyada da kalitesiyle biliniyor olması ,
• Distribütörlüğü alınan yurtdışı firmalarının kendi dallarında birer duayen olmaları,
• Sahip olduğu ürünlerin tamamına yakınında tescilli kalite belgesine sahip olması,
• Ürünlerinin en uygun ortamda ve raflarda stoklanması,
• Ürünlerinin çift paketli veya paletli teslim edilmesi,
• Sevkiyata kendi araçları ve elemanları ile lojistik destek verilmesi,,
• Çalışılan firmalara satışlarını arttırmak amacıyla ekipman desteği verilmesi
• Ürünlerle ilgili her konuda her an yardım verme garantisi,
• Satılan ürünün şikayetinin değerlendirilmesi,
Türkiye'nin her yerinden ücretsiz ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetleri hattı ile SDS, hizmet verdiği şirketlere kaliteyi tedarik etmektedir.
 


Şubelerimiz