SDS Satış Destek Sistemleri
 

 

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS, üretim hatlarından çıkan ürünlerin Türkiye satış organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla İstanbul Bostancı' da kurulmuştur. Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS, kendi sektöründeki firmaların tüm ihtiyaçlarını ilk elden ve güvenle tedarik etmeyi hedeflemiştir.

                       

Şu an 9 şube ve Tuzla merkez dağıtım deposuyla; ürün gamında 8000'in üzerinde kalemle hizmet vermekte olan firmanın her bir şubesi yüksek stok ve satış dağıtım ağıyla çalışmakta, kapıya teslim servis vermektedir.

 

Faaliyet gösterilen sektörler reklamcılık,inşaat, aydınlatma, asansör, ambalaj ve otomotivdir. Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, led üretim bandının, 6 adet plastik levha ekstruderinin,rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin,profesyonel pazarlama kadrolarının ve Türkiye'deki 9 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir. 

Üretim mantığının ve ticaret kültürünün bir mozaiği olan SDS, 1993 yılından bu yana elde edilen tecrübe ve bilgi birikimini uzman beşeri sermayesiyle harmanlayarak,hizmet verdiği şirketlerin gereksinimlerini anlamakla kalmayıp bir adım ötesini müşterilerine fikir olarak önermekte ve çözüm ortağı değil çözüm önderi olmaktadır. 

Farklı sektörlerin buluşma noktası olan firma aynı zamanda kalite,dürüstlük ve zaman tedarikçisidir. Gözü sürekli ufukta olan SDS,yeni gelişmeleri size getirmek için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

 

Kuruluş Yılı     Şirket

1993                M.T Reklam (Ana firma)

2005                SDS

2005                İzmir şube

2006                Adana şube

2009                Antalya şube

2010                Seyrantepe şube

2011                Set grubu ortaklık anlaşması

2011                Ankara şube SDS ismiyle faaliyet başlangıcı

2012                Güngören şube SDS ismiyle faaliyet başlangıcı

2013                Bursa şube Sds ismiyle faaliyet başlangıcı

2013                Anadolu şube

2017                Bodrum şube

 

Diğer sektörler;

2008                Yağız süt

2013                M.T Plastik

2014                SDS Madencilik

2015                Zenit led ortaklık

 


Şubelerimiz